Ürünlerimiz ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için Müşteri Hizmetlerini arayın.

0 850 211 44 66

Detaylı bilgi için

0 850 211 44 66
Müşteri Hizmetleri

KOMBİNİZ TERMOSTATLARIMIZ İLE UYUMLU MU?

www.mytotalconnectcomfort.com Sayfası Üzerinden Hesap Oluşturma

Isıtma Çözümleri

Honeywell Akıllı Termostat, kullanıcılara evlerini yaşamları ile eş zamanlı kontrol etme olanağı sunan nesnelerin interneti, IFTTT (If This Than That) platformu ile ajandalar ya da sosyal medya platformları gibi uygulamalarla entegre çalışır. İnternete başlanabilen cihazlarınız, konumunuz ve sosyal medya hesaplarınızla sonsuz seçenekte program oluşturabilirsiniz.


 

Hesap oluştur butonuna tıkladıktan sonra hesabınızın aktifleşmesi için gerekli onay maili mail adresinize gönderilecektir. Gelen mailde ilgili linke tıklayarak hesabınızı aktifleştirin.


 

 

Web sitesine giriş yaptıktan sonra hesabınızı aktifleştirmek için “+ Konum Ekle” butonuna tıklayın.


 

 

Konum kaydı oluşturmak için konumunuza bir isim verin ve konum tipinizi işaretleyin. Konum adresiniz, hesabınızı oluştururken kullandığınız adres bilgileri ile aynı ise “Hesabımdaki adres bilgilerini kullan” kutusunu işaretleyin. Sistem uyarıları ile ilgili bilgi mesajlarının gelmesini istediğiniz e-posta adresini girerek “Konum Yarat” butonuna tıklayın.

 

Ağ geçidini Honeywell bulut hesabına kaydetmek için MAC Adresi ve CRC Bilgileri’ni İnternet Ağ Geçidi altındaki etikette yazdığı şekilde girin ve “Gönder” butonuna tıklayın.